| zambettrist a întrebat:

Ce se intampla cand visezi sange?crying Am visat aseara si m-am speriat. funda

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Nu se intampla nimic. Mintea umana se foloseste de aceste vise ca sa se odihneacsa. Creierul reia si ''retraieste'' actiunile si lucrurile pe care le-a vazut in ziua aceea sau in zilele precedente dar nu trebuie sa te sperii. Si eu am visat sange dar nu inseamna nimic. Se numesc doar cosmaruri care sunt doar niste fictiuni. happy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sangele nu e de bine, mare atentie in tot ceea ce faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traditia romaneasca spune ca te vei visa sange, o bucurie mare se va abate asupra ta si a celor dragi. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca doar visezi si un vis nu are nici o legatura cu realitatea.

| kx123 a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistit/a. Poate ai vazut mai de mult intr-un film si de aceea ai visat.

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Daca visezi sange mori... Am glumit..nu se intamampla nimic...citeste Interpretarea viselor a lui Freud. E o carticica micuta care te va ajuta mult happy

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite aici explicatia completa a acestui vis -> http://www.fetelestiu.ro/astrologie-si-vise/ce-inseamna-cand-visezi-sange/

| Phantom933 a răspuns:

Aici ai interpretarile de la vise
http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Sange

| DragosAlex1 a răspuns:

Esti gravida daca visezi sangee! laughing

| zambettrist explică (pentru DragosAlex1):

Esti prost rau

| DragosAlex1 a răspuns (pentru zambettrist):

Esti tu proasta/prost! era o gluma.