| Mario1994 a întrebat:

Ce se intampla cu cutremurele? De ce nu ne avertizează nimeni? Am simtit azi in Arad.

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cum sa te avertizeze? La cutremure nu este ca la prognoza meteo, nu ai cum sa le vezi din timp, poate cu cateva secunde inainte dar e prea putin pentru a putea face ceva.

| Continchiscontsters a răspuns:

Se saturat și el de noi la cata răutate în prostie zace în noi și lăcomie ce facem noi bine de sane fie bine? Nu vezi cata prostie cata răutat invidie prostie în noi cât sa mai rabde si sa treacă cu vederea cât