| Dragobeta a întrebat:

Ce se intampla cu Facebook-ul?
Nu am cont. Am vrut sa-mi fac azi ca sa pot lua legatura cu niste fosti colegi de scoala pe care nu stiu cum sa-i gasesc altfel. Mi-a cerut poza inainte de a se crea contul. Apoi a venit mesajul ca am depus o contestatie si sa astept raspunsul lor. Ce contestatie? Si ce fac ei? Merg la evidenta populatiei cu poza si verifica daca sunt eu? Ca altceva, ce?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Probabil ai mai avut un cont pe care nu l-ai dezactivat iar acum creand inca unul ei cred ca vrei sa furi identitatea cuiva, cam asta ar fi explicatia!

| Dragobeta explică (pentru lpavel):

Da, am mai avut un cont cu cativa ani in urma. Dar a fost sters. Bine, stiu ca in arhivele lor ramane si ce am gandit, nu numai ce am scris.
Mi-a venit si raspusul: NU!