| Tsukuyomi6 a întrebat:

Ce se intampla daca imi injectez steroizi in maini dar nu pot face sport? mi s-a rupt o vena acum 2 saptamani am fost la doctor el mi-a spus ca pot ridica din nou, am ridicat vreo 15 kg s-a rupt din nou vena.Am mainile foarte subtiri, mai pot face ceva sa arate cat de cat normale daca nu mai pot ridica greutati?

1 răspuns:
| CelTimid321 a răspuns:

Pai depinde de fiecare corp, daca tu ai o masa totala de 65 de kg clar ca nu poti sa ai in circurerinta bratele de 50 de cm? intelegi?
Si nu cred ca e bine sa iti injectezi in mana toata prostiile deoarece nu o sa iti ofere putere, doar o sa iti umfle muschii iar cand o sa te opresti o sa se dezumfle.