| Blueberry145 a întrebat:

Sunt fata si am mainile subtiri dar nu am muschi deloc am numai piele, cum sa fac muschi la maini, dar sa nu arate prea mari pentru ca sunt slaba

6 răspunsuri:
| Cristi112 a răspuns:

laughing. sfatul meu este sa iei niste vitamine ceva... dar unei fete nu ii sta bine cu muschi laughing. sunt baiat si sincer asta credhee hee si apropo nu ai nevoie sa ai mainile mai groase..adica unui baiat ii place 100% sigur big grin

| edy79 a răspuns:

Depide cati ani ai. Daca ai sub 11-12 nu are rost sa incerci sa ii maresti, daca ai intre 11-14 trebuie sa dev din se in ce mai piternica.

| edy79 a răspuns:

Ar trebui sa apara.

| Blueberry145 explică (pentru edy79):

Pai cum, apar singuri?laughing... Cum sa fac exercitii dar nu am haltere?

| edy79 a răspuns:

Pubertate