| 1234568807 a întrebat:

Ce semnificatie are un vis in care este Pavel Bartos?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Visele nu au o semnificatie si finalitate anume, ele sunt practic procese psihice care se desfasoara în timpul somnului
nu au legatura cu realitatea in mod direct, in sensul ca cineva daca viseaza ceva, atunci acel lucru se va intampla sau semnifica cu adevarat ceva
poti sa visezi ca esti lady gaga ori smiley nu are importanta

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru funda!

| 1234568807 explică (pentru Simpatic):

Cu placere, oricum esti singuru care mi-a raspuns la intrebare laughing

| Simpatic a răspuns (pentru 1234568807):

Da, dar userii pot decide sa nu acorde funda nimanui indiferent ca a raspuns 1 singura persoana sau zece!winking
regulamentul spune ca ea se acorda si automat dupa un nr. de zile, dar nu prea cred ca mai functioneaza asa!
oricum multumesc din nou!

| 1234568807 explică (pentru Simpatic):

Cu placere oricum

5 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Ala e cosmar!