| printesa10 a întrebat:

Ce site cu jocul rockyou pets dar nu pe ste-urile faceboock & hi5 stiti?

8 răspunsuri:
| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Adica tu vrei un site cu jocu rockyou pets dar sa nu fie pe facebook sau hi5? Din cate stiu jocuri care se gasesc pe hi5 sau facebook nu pot fi jucate pe alt site.

| printesa10 explică (pentru astamikcuochisorycapruy):

Nu se poate sa nu fie si pe alte site-uri.

| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Am cautat si nu este.Mai incerca si tu, dar nu este

| printesa10 explică:

Cum te cheama?

| printesa10 explică:

Esti sigura ca nu este pe alt site valabil, ca pe hi5 nu mai pot intra, iar pe facebook nu apare in lista de jocuri.deci,te rog mai cauta!

| printesa10 explică:

O sa dau fundita pentru cine ma poate ajuta.

| printesa10 explică:

Pai,hi5 l-au schimbat nu mai era de mult, si pe facebook nu ma lasa.

| printesa10 explică:

Cauta si tu pe rockyou pets.