| ioanalavinia a întrebat:

Ce spuneti exista cea mai frumoassa fata sau baiat?

29 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru fiecare dintre noi.
Insa aceasta frumusete se aseaza intotdeauna acolo unde alegem noi sa vedem cea mai frumoasa fata sau cel mai frumos baiat.

| Alecsyyya a răspuns:

Toti suntem frumosi in felul nostru, fiecare avand calitatile si defectele lui. Nu conteaza culoare ochilor, parul sau alte detalii asemanatoare. Te pup :*

| ioanalavinia explică (pentru Alecsyyya):

Sti ce mi-a sp un baiat k nu exist baiat care sa nu insele nici daca ar aveao pe cea mai frumos fata

| ioanalavinia explică (pentru ioanalavinia):

Sau el o vede cea mai frumos fata pentru ca o iubeste

| Alecsyyya a răspuns (pentru ioanalavinia):

Depinde si de baiat. Normal, poate sa insele si daca ar avea o fata foarte frumoasa, pentru ca si ei ii lipseste ceva, si ea are defectele ei. Nu o sa gasesti o fata sau un baiat care sa nu aiba vreun defect.winking

| Dariusuu a răspuns:

Există în ochii tăi doar.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate fi facuta asemenea catalogare, dar nimeni nu poate fi,, cel mai,, sau,, cea mai,,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți suntem b-)

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu.

| Zoey112 a răspuns:

Notiunea de frumos/a este diferita de la persona la persoana

| NCN a răspuns:

Da exista, dar dupa mine sa iti dai seama cat de furmoasa sau frumos trebuie sa fi un orb pentru ca nu conteaza asa mult carcasa decat ce are in interior.Acum depinde si de lume. Daca vrei mai mult cauta pe net sa vezi cine e "miss" anul asta.

| ioanalavinia explică (pentru NCN):

Dk exista cea mai frumoassa fata sau baiat care is?

| NCN a răspuns (pentru ioanalavinia):

Dupa parerea mea nu exista! Acum depinde ce intelegi tu din comnetu meu.Acum poate ma contrazic cu ce am spus dar, ma refer daca tie iti place un baiat nu tr sa ii placa la toti sau sa fie cel mai frumos, dupa parerea mea nu exista perfectiunea.

| ioanalavinia explică (pentru NCN):

Dar la ce so referit baiatu ala cand mi-a sp ca nu ecsista baiat care sa nu insele nici daca ar aveao pe cea mai frumoasa fata

| ioanalavinia explică (pentru NCN):

Cine ii?

| NCN a răspuns (pentru ioanalavinia):

Asa sunt baieti nu pot sta doar cu una, de la un timp dupa ce se insoara sa zicem ca sta cuminte.Am mai zis nu este cel mai frumos sau frumoasa.

| mariutza21 a răspuns:

Nu, fiecare este frumos in felul lui.

| ioanalavinia explică (pentru mariutza21):

Cel mai frumos baiat ii cu ochii albastrii

| mariutza21 a răspuns (pentru ioanalavinia):

Si blond, daca se poate.love struck

| ioanalavinia explică (pentru mariutza21):

Brunet si creol inalt

| PainMax1985 a răspuns:

Azi a fost o zi frumoasa, dar nu mai frumoasa decat mine. laughing

| Larisuk128 a răspuns:

Toti suntem frumosi!

| amaliastefania112 a răspuns:

Nu exista pentru ca fiecare este frumos/a si special/a in felul lui, indiferent ca este slab/a, gras/a, inal/a sau scund/a.

| ioanalavinia explică (pentru amaliastefania112):

Da ar exista cum ar fi sa ne placa de acelasi baiat la toate

| K123 a răspuns:

Frumusetea este relativa. Fiecare are alti parametri de a masura frumusetea cuiva.