| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti de liceul Pedagogic Constanta?
Eu am auzit ca e un liceu de fite si nu stiu daca sa dau sa nu acolo.Eu nu`s fitoasca adica pitzipoanca asa... ascult mult Rock si nu as vrea sa fiu nevoita sa regreat ca m`am dus la liceul acela.Stiu vreo 4 fete care sunt la liceul acela si toate sunt pline de bani.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, tu te duci la liceu sa inveti, sau sa asculti muzica si sa analizezi fitele?
Liceul ti-l alegi dupa profilele pe care le ofera, dupa valoare, nu dupa elevii de acolo.
Asa, daca ai asemenea criterii, de ce sa nu alegi, de pilda, un liceu pe langa casa, ca sa economisesti banii de transport si ca sa nu trebuiasca sa te trezesti prea devreme dimineata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat fite si bani dar sunt unele sfori trase, sunt in liceu alaturi de 2 fete de profesori( cu mine in clasa) si e clar de ce au note mari acum ma rog. Cat despre rock e la greu depinde in ce grup intrii.Succes

| gabrielam a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intreb la ce clasa este cel care a scris cu anonim, pentru ca eu sunt la peda si am 2 fiice de profesoare in clasa..., dar tu nu te ingrijora, liceul este ok sunt de 10 ani in liceu,si este super daca vrei si sa inveti si sa ai parte de distractie,lasa fitoasele si pitzipoancelelaughing) crede'ma ca la noi in liceu sunt tot felul de oameni, avem un baiat la liceu care pretinde ca e fata, deci totul este posibillaughing

| gabrielam a răspuns:

Ma intreb ce cls este cel cu 2 fiice de prof in clasa, pentru ca si eu sunt in clasa cu 2 fiice de profesoare...dar in fine, eu sunt in liceu de 10 ani si este super daca vrei sa inveti si sa te distrezi,lasa fitoasele si pitzipoancele in coltul lorlaughing), trebuie sa stii ca sunt tot felul de oameni. Daca vrei sa stii, in liceu noi avem si un baiat care pretinde ca e fata deci totul este posibillaughing