| GOLD99 a întrebat:

Ce stiti despre aparate denatare? vreau toate modelele si preturile, ofer funda celui mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Aici poti gasi informatii despre aparatele dentare: http://www.orthoexclusive.ro/......ntare.html SAU aici: http://metropotam.ro/......857559410/
Preturi:Pret aparat dentar fix ceramic (ambele arcade) 1.300 euro
Pret aparat dentar fix metalic (ambele arcade) 1.000 euro
Pret aparat dentar lingual INCOGNITO (ambele arcade) 4.400 euro
Pret aparat dentar mobil (ambele arcade) 1.400 ron

| Resurrection a răspuns:

Le pui atunci cand ai dintii strambi sau cv de genul dar pentru. a afla mai multe cauta pe google si afli tot ce vrei imediat.

| Skrilly a răspuns:

Am purtat fix!
Si rezultate suuuuuuuuuper.
Deci doar un aparat [gen doar sus] este in jur de 14 milioane[la mine] FIX
Cel mobil este cam 4 milioane [doar o parte]
Fundabig grin?

| GOLD99 explică (pentru Skrilly):

Stiu cat costa cel mobil, am avut si nu e 4 milioana e, 250 de lei

| Skrilly a răspuns (pentru GOLD99):

Depinde unde îl puiwinking eu l-am pus la cel mai bun din oraș.