| Crishulinaaa a întrebat:

Ce stiti despre scoala 165 sector 4 bucuresti?

10 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Daca este pe linga resita multi golani mai buna este 194 pe Racovita linga circa de politie este cea mai tare si faci carte, 96 nici pe acolo nu este bine este pe linga nitu vasile

| cristiansonix a răspuns:

Ba sunt acolo e super buna tigani sunt putini da profesorii superrrr buni sper sa te muti

| Crishulinaaa explică (pentru cristiansonix):

In ce clasa esti?happy

| cristiansonix a răspuns (pentru Crishulinaaa):

Acum 7d

| Crishulinaaa explică (pentru cristiansonix):

Serios?batting eyelashes si cum te cheama ca si eu sunt in 165 :]]

| cristiansonix a răspuns (pentru Crishulinaaa):

Zaharia cristian... Tudose e diriga mea

| Crishulinaaa explică (pentru cristiansonix):

Aa Cristi puppy dog eyes nu ma mai sti ma m-ai uitat? laughing sunt Cristina aia de la actualu 7A laughing

| cristiansonix a răspuns (pentru Crishulinaaa):

Sunt in ceatabig grinrolling on the floorce vrei a venit vacanta....am uitat tot ...mai ales la matebig grin

| Katty123 a răspuns:

E foarte tere scoala! Sunt acolo de 6 ani si o iubesc! Si te rog sa nu il asculti pe Maidanezul, pentru ca scoala este un pic nebuna, dar te distrezi!

| Crishulinaaa explică (pentru Katty123):

In ce clasa esti in 165? adica A B C D?