Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce superputere ti-ai dori sa aiba cel mai bun prieten al tau?

77 răspunsuri:
| OneReason a răspuns:

Puterea,să disparălaughing

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Puterea teleportării.

| OaiaNinjalău a răspuns:

Sa ma faca sa zbor... :3

| styaos a răspuns:

Superputerea de a face teme.

| ady18 a răspuns:

Sa fie magician!

| lullaby23 a răspuns:

Puterea de a ma accepta asa cum sunt: uneori nebuna,alteori indiferenta; odata(sau de mai multe ori) ma indragostesc de primul baiat care imi iese in cale,cateodata cand sufar, prea emotiva, iubitoare, credula, copilaroasa... vreau sa fie mereu alaturi de mine cand o sun la 3 noaptea doar sa-i spun ca am avut un cosmar, cand sunt prea copilaroasa desi poate atunci nu este locul si momentul potrivit sa ma invete sa fiu mai matura. Poate ar fi cazul sa vreau ceva mai creativ, dar nu stiu ce..Ar mai fi multe de spus, dar nu vreau sa va plictisesc cu dorinta mea.

| 2P a răspuns:

Sa gandeasca cu voce tare happy

| rememberme24 a răspuns:

Puterea da a citi gandurile

| Cupcake a răspuns:

Sa apara intotdeauna atunci cand am nevoie de el, adica sa fie omniprezent si omniscient.

| EmmaShefferd a răspuns:

Puterea de a vindeca orice rana, atat fizica cat si sufleteasca!

| marciana a răspuns:

Puterea de a avea doua superputeri: sa aiba noroc si sa poata sa mi-l imprumute.

| apademasa a răspuns:

Sa fie de incredere.

| munteanmaria a răspuns:

Sa imi indeplineasca toate dorintele

| BrownyBrown55 a răspuns:

Citirea gandurilor mele pervi.

| Camytza2003 a răspuns:

Cititul gandurilor

| Bog312 a răspuns:

Sa dea puteri si la altii(eu). tongue

| Dy2000 a răspuns:

Superputerea de a disparea.big grin laughing

| mrblizz311 a răspuns:

Puterea de am-i face un sandwich.

| georgianageo13 a răspuns:

Putere de a ma face cel mai destept om din lume

| 11dimi a răspuns:

Sa-si poata tine gura inchisa...

Răspuns utilizator avertizat
| GreyRose a răspuns:

Cititul gandurilor ~

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Putere banilor tongue

| xhanriettee03 a răspuns:

Eu mi-aş dori un prieten care să aibă puterea de a zbura, de a fi liber şi de... a face dorinţe la alţii; 3

| Mark72 a răspuns:

Mi-asi dori, ca cel mai bun prieten al meu, sa poate comunica cu mine cu ajutorul telepatiei... Asa o sa-mi poata spune si mie rezolvarile la testele de la scoala...

| AnonimFaraNume8 a răspuns:

Si cei care nu au prieteni?

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

:O multee Sa indeplineasca dorinteeee love struck

| iamadaydreamer a răspuns:

Puterea de a-mi citi gandurile, dar deja face asta.

| nicushor42 a răspuns:

De a ma ajuta in toate situatiile dificile.

| Miruna1405 a răspuns:

Sa-mi fie un prieten ADEVARAT!