| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce te-ar face fericit si satisfacut in acest moment?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept sa merg la dentist si sa imi incarc telefonul in roaming pentru ca plec in UK duminica la miezu noptii

| Bacemi a răspuns:

Un camin.

| AvalohAlyn a răspuns:

Existenta muzicii...si a cartilor bune.

| William a răspuns:

Sa gasesc un film care sa-mi placa.

| RAY a răspuns:

Moartea, doar ea aduce fericirea vesnica restul sunt iluzi atat

| J0B0MAT a răspuns:

Caldura,soarele,vara

| gemeni6226 a răspuns:

Daca as avea bani sa repar acoperisul si nu m-ar trezi deseori ca aud ca ma ploua in casa, de as avea bani sa pun incalzire in baie, de nu ar tacani convectorul in camera in care dorm ca nu pot dormi de tacanitul convectorului astfel ca pe noapte trebuie sa-l pun pe zero si trebuie sa dorm in trening ca e frig.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru gemeni6226):

Brusc, mi-a pierit ceva in interior.

| Anonimuserr a răspuns:

Consider că pentru fiecare om indifernet de naţionalitate, banul, sănătatea, dragostea. Cu alte cuvinte starea materială.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata si o imbratisare. :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să rezolv anumite probleme legate de sănătate.
și vreau căldurăăă

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Multa sanatate