Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce-ti doresti cel mai mult sa faci in aceasta vara?

145 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Sa iau examenul (C1/Proficiency) pentru olandeza pana in luna septembrie.

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Wow isi pasa de cineva virtual daca se sinucide? eu ma sinucid zilnic in Romania, fiecare zi e pierduta din viata mea sau poate scriu aiureli nu stiu, tu ma uimesti sincer

| Ayakawelwel a răspuns:

Sa imi implinesc dorintele

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa stau in fata calculatorului zi si noapte

| SabinaQueen a răspuns:

Sa cunosc multe persoane noi

| DeliaDelyDede a răspuns:

Vreau sa ma deconectez de la scola, invatat, teste si sa uit de tot.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Sper ca intr-un mod placut. laughing
Oricum, un om este un om. Pe Internet sau nu. tongue

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Ma uimesti pentru ca esti femeie si eu am o parere negativa despre femei de asta spun ca ma uimesti sau ai spus-o de plictiseala

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Deci a fost intr-un mod pozitiv.
Cand vine vorba de sinucidere si neluarea ei in serios este ceva un pic personal pentru mine.

| Henriette1165 a răspuns:

Sa plec la mare. big grin

| DeliaDelyDede a răspuns:

MI-as dori sa marg la mare

| Dariusuu a răspuns:

Să mă îndrăgostesc nebuneşte!

| GeorgianaMdg a răspuns:

Sa iau note mari in examene big grin

| deny2002 a răspuns:

Sa merg intr-o tara straina sau sa ma combin.

| Aberdeen a răspuns (pentru AvalohAlyn):

happy Cu ajutorul cărților în general. Dar cel mai mult pe propria piele cu oamenii și situațiile din jur laughing

| Ana_Georgiana_2000 a răspuns:

Sa iau examenul si sa intru la liceul pe care il vreau si sa mananc inghetata :v

| MinionDodo a răspuns:

Sa merg la mare! ♥

| Florian000 a răspuns:

Sa practic football de performanta.

| Lunabella a răspuns:

Sa merg in Grecia sau in Turcia :3

| Skiller1997 a răspuns:

Sa merg la mare la sulina

| SuntSpeşăl a răspuns:

Să dorm.

| IonutCG90 a răspuns:

1. Să-mi recuperez sănătatea
2. Să dobândesc o anumită sumă țintită de bani
3. Să ajut cât mai mult.

| kar1GaNNN a răspuns:

De toate vreau sa fac laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Imi doresc sa-mi iau o bicicleta si sa invat scheme pe ea

| Pufytza a răspuns:

As vrea mai intai sa fac niste dulceturi alaturi de mama mea, sa il ajut pe tata la gradinarit, sa fac niste prajituri delicioase pentru familie si sa plec la matusa mea timp de o luna

| MaDaLyNa144 a răspuns:

Sa imi vad familia din Romania si fostii colegi din clasa 2 a - 4 a happy

| AnimeKing a răspuns:

Observ că mulți vor să se cupleze, eu însă vreau să am mai mult timp pentru mine.

| mimi a răspuns:

Sa stau toata vara pe plaja si sa nu ma clintesc

| OnlYy a răspuns:

Eu vara asta vreau sa ma duc la mare si ma ma distrez cat tine vara big grin

| Kreisegger a răspuns:

Vreau sa imi fac mai multi priieteni si sa ma intalnesc cu Vedete(am ocazia)