| mariaioana258 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a avea o interfata noua la site-uri (google,facebook, youtube etc) pentru ca m-am plictisit sa se vada numai fundal alb peste tot. Am cautat ceva dar nu ma pricep.

2 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

Pe siteurile mentionate de tine nu se poate modifica imaginea de fundal.

| mariaioana258 explică (pentru farfuriaverdex):

Am fost la cineva acasa si avea windows 7 parca si aceeasi interfata la toate siteurile pe care intra. Pacat ca nu l-am intrebat atunci fiindca nu mai pot lua legatura cu el happy multumesc oricum