| emy_8399 a întrebat:

Ce trebuie sa oferi la o fata sa fie cuminte si sa te iubeasca?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie ea să fie cuminte pentru a putea tu să o protejezi, să o respecți și să o iubești.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Tocmai, nu trebuie sa oferi nimic, in afara de dragoste. Daca te-ai bagat in atentii, ghiceste cine o sa fie clovnul de ocazie?

| Vizitiul a răspuns:

Depinde de fata! Unele asteapta iubire leala, respect si nu in ultimul rand confienta.
Altele asteapta bani si pofte trupesti, nu te gandi la ragait, scarpinat, gandeste-te la sex.

Răspuns utilizator avertizat
| RainBow_2697 a răspuns:

laughing o partida de sexlaughing sa te iubeasca.si sa fie cuminte. fa`i sex orallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire?!laughing
Mda, nu trebuie sa oferi nimic, ce e asta, troc? Ofera ce ai tu mai bun de oferit, nu face sacrificii sau compromisuri decat atunci cand simti sigur ca asa ceva merita si niciodata sacrificiul sa nu vina dintr-o singura parte. Tine minte ca in orice relatie sunt implicate doua persoane.

| mady36 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa ii oferi trandafiri, sa i gatesti pizza, sa iesi seara intr-un parc unde acolo sa fie un lac sa pui o patura, sau sa impresionezi o fata trebuie sa spui ca o iubesti asta e cel mai simplu mod. sper sa-ti fie de folos daca ai nevoie.