| Marius22222222222 a întrebat:

Poate o fata cuminte sa iubească in golan?

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da, fetelor le plac Bad boys bad boys whatcha gonna do?

| elenazeu a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Can't run away from 'em?

| dullcat a răspuns:

Din pacate da.Multe cred ca vor fi salvatoare (este si un sindrom cu acelasi nume) si ii vor trage pe golani de partea buna, astfel incat sa se schimbe.Asta e rezultatul filmelor stupide pentru adolescenti.

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Din păcate pentru mine dragostea nu mai exista

| Emma30555 a răspuns:

Din păcate se întâmplă destul de des. Nu e problema dacă e golan, sa nu fie prost și rău

| LordCristobal a răspuns:

Da,se poate chiar si viceversa.
Iti dau un exemplu din familia mea.
Varul meu era o panarama de om care petrecea tot timpul,consuma etnobotanice,nu muncea si traia pe banii parintilor si il durea la bascheti de mersul normal al lumii
Ei bine,la un moment dat a dat de o fata cuminte care i-a schimbat viata radical, varul meu a inceput sa ia viata in serios, s-a angajat si s-a apucat de facultate si a facut un copil cu fata respectiva.
Bine, relatia nu a durat o vesnicie si au divortat acum patru ani dar oricum varul meu nu a revenit la vechile lui obiceiuri.
Raspunsul la intrebarea ta este DA, o fata cuminte cuminte poate sa iubeasca un golan si chiar sa il schimbe in bine.
In multe cazuri in viata extremele se atrag si fac o echipa buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ea se îndrăgostește de tine sunt șanse mari să ai și tu o dragoste. "Din păcate pentru mine dragostea nu mai exista"-nu e drept ce ai spus, toți vom avea o dragoste. Trebuie doar să știi cum să te comporți cu o fată cuminte.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Depinde doar de ea,totuși aceste fete " cuminți " ajung distruse de " golanii" de genul.
Care nu cauta altceva de cât distracții,sa își bata joc și etc și ele sunt fix fierte sperând că aceste specimene se pot schimba în bine și că finalul o sa fie roz, exact ca în porcăriile alea de filme adolescentine unde tipul ala rau și cool o abordează fix pe aia cumințica, nepopulare și el dintr-o data se îndrăgostește și renunta la latura aia de bad boy pentru ea, total fals de aplicat asta și în realitate.
Nimeni nu se schimba pentru nimeni, dacă vrea sa facă schimbarea aia o face pentru propria persoana sau pentru binele altora ca realizează ca are probleme.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Din păcate da.

| Danny28 a răspuns:

Pai astia sunt genul lor.

| zidaruolimpic69 a răspuns:

Nu, nu cred ca s-ar putea acest lucru deoarece o fata cuminte de obicei se uita adanc in tine (metaforic), si daca nu vede ceva care sa ii completeze viitorul, nu o va face.