| DjTactumare a întrebat:

Ce trivia amuzante sau cascadorii risului? aseara mi-am aruncat ochii pe antena 1 la observator sa vad cine a mai venit prin tara, cine a mai dat coltu' si am vazut un reportaj despre un accident auto din Dimbovita in care purtatoarea de cuvint a I.J.al Polotiei din judetul sus mentionat a zis cam asa ceva,
" Este adevarat ca printre persoanele care se aflau in autoturism se afla si un politist drept pentru care am luat probe biologice de la toti calatorii autoturismului implicat in accident pentru a concluziona care dintre cei 4 indivizi a fost la volan " spuse domna care poarta cuvintele ipj-ului rolling on the floor, ce parere aveti, cu asa organe ne ducem de girla sau nu?

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Care ar fi diferenta dintre organele de politie si organele genitale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolo?