| Mayar a întrebat:

Ai fost implicat/s intr-un accident de masina?
Da, sau nu? Daca da, detaliaza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar in masina.Mergeam in Italia si aveam un sentiment ca ceva rau o sa se intample nu stiu de ce.Eram pe bancheta din spate a masinii la mijloc si vedeam clar in fata.Deodata o fata a aparut brusc in fata noastra vorbind la telefon.Soferul a franat cat a putut de tare dar nu a putut evita coliziunea.A luat fata pe capota si a intrat direct cu capul prin parbriz ramanand tot scalpul fetei in geam, iar apoi dupa ce masina s-a oprit brusc a fost aruncata 5 metri intr-un sant.Din fericire a supravietuit.A si apropo eu mi-am pierdut si mama intr-un accident rutier.Mis atat de urate masinile in cat imi vine sa ma c*c pe ele.M-am jurat ca eu de condus si avut masina nu-mi cumpar!

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De doua ori intrat masini in mine cind eram cu bicicleta, puteam sa crap in ambele cazuri, scapat bine. O data intrat eu in masina cu bicicleta, durere de oo, scapat bine si fertil. O data cu masina, in spate, intrat in stilp in noaptea de revelion, nu a zburat nimeni pe geam, aripa strimba, far spart, capota strimba, rezolvat. A, si calcat de taica-meu cu masina pe picior. Pantof de protectie/antisoc/antistatic, scapat bine mersi. Bonus - accident de tramvai. Eram pe undeva prin spate, a luat tramvaiul sub roti un betzivan ratat. Nu a avut nimic, doar l-a impins citiva metri sub roti, posibil sa fi avut o vinataie-doua.

| T0T a răspuns:

Nu.
PS: Îmi place faptul că ai foarte multe idei pentru întrebări. Bravo.

| KillMePlease a răspuns:

No din fericire.
Sunt doar un pug, lasa-ma sa traiesc, man. :3 *fata de catelus gangstar* laughing))))))))))

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde ce intelegi prin accident de masina, si daca dai cu masina-n gard cand incerci sa o parchezi tot accident se cheama.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu, insă am văzut accidente de mașină, chiar in fata mea, la 2 pași de mine.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu. A fost un incident dar nu serios, o frana.

| p5ych0 a răspuns:

Da, am fost. Nu pot sa detaliez pentru ca mi-am pierdut cunostinta si nu mai stiu ce s-a intamplat.