| CrazyBoy4 a întrebat:

Ce v-ati dorii sa faceti dar nu aveti curaj? De exemplu eu nu am curaj sa cant in fata la cineva.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa ma mut in alt oras.

| Lamaitzza a răspuns:

Nu am curaj sa-i spun unei persoane cat de mult o iubesc. Ciudat, nu cred ca am mai patit asa ceva. laughing

| oOSaritaOo a răspuns:

Să învăţ... mă cam sperie şcoala şi bărcile.
Vreau să fac bungee-jumping.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu am curaj sa bat o colega care ma calca pe nervi. Nu am curajul sa ma sinucid. Nu am curajul sa imi injur parintii pe față. NU am curajul sa sar in Bega si multe altele.

| LolaLollita a răspuns:

As vrea sa pot sari cu parasuta. Sau bungee-jumping. Insa nu am curaj happy

| Zatharra a răspuns:

Aş vrea să am curajul să vorbesc în faţa unei mulţimi. Dacă aş fi obligată să fac aşa ceva cred că m-aş bloca, m-aş înroşi, deci m-aş face de cacao!

| HighDefinition a răspuns:

Nu am curaj sa merg in cusca leului.

| dgeko a răspuns:

Sa ma impac cu fosta

| MaliRaisa a răspuns:

Mi-as dori sa sar de pe o stanca in apa...dar nu am curaj

| foreveravailable a răspuns:

Nu am curajul sa-i spun unei persoane c-o iubesc.