| Victoria18 a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult in viata? Faceti o schema cu acele lucruri si de ce vi le doriti.

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sanatate.Asta imi trebuie, altceva nu.Si un strop de fericire!

| RAY a răspuns:

Multi visam dar nu facem nimic, eu ma gandesc la ziua de maine nu la a visa cu ochii deschisi, ce imi doresc
sa fiu sanatos, sa fie sanatosi si cei care imi sunt dragi, sa nu am datori, sa am ceea ce imi doresc in rest moarte e mereu pe aproape

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să am viață! Cu bucuriile, necazurile și nebuniile ei. La pachet... ))

| OldSoul a răspuns:

Hmm, probabil imi doresc Senzatii EXtreme.

| Mircea08 a răspuns:

Sa ma formez eu ca om, din punct de vedere intelectual, fizic si spiritual, in asa fel incat sa fiu o prezenta placuta pentru ceilalti.
Restul vin de la sine

| Ensiferum a răspuns:

Libertate si atat restul vine de la sine. Si imi dorec asta pentru ca sunt tinut captiv, nu am viata. Ai un leu? Iti dau rest.

| Jannah a răspuns:

Sa intru la o facultate
Sa am un baiat
Sa am o familie fericita
Sa am o sotie iubitoare
Sa ma las de alcool