| bebitza a întrebat:

Ce va doriti de la anul care vine si ce regretati ca nu ati facut in anul care a trecut?

6 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Un An Nou plin de bucurii si realizari!

Ni se intampla uneori s-avem regrete
Am fi putut ierta, dar nu am vrut.
Oricat am vrea ca tot sa se repete
Raman doar remuscari si timp pierdut...

De ce dam vina uneori pe soarta?
Cand omul face tot cu mana lui
Caci nu orice greseala se indreapta
Si-oricat am vrea, nu-i vina nimanui

Si-i toamna iar in inimile noastre,
Si nici nu stim cand vara a trecut...
Preocupati de vorbe si de fapte
Vom regreta ca n-am facut mai mult.

Si totusi, undeva ni se explica
Ce rost acestea toate au avut...
Si vom vedea ca lumea nu e mica
Si nici n-a fost, asa cum am crezut

Prea multe vorbe n-au sens cateodata
Chiar daca intrebari mai sunt de pus,
Raman raspunsuri pentru alta viata
Pe care-o vom incepe acolo, sus"... M. Kabbout

| LoryM22 a răspuns:

Ca am gresit facultatea si voi renunta la ea pentru ca nu as putea sa faca sta o viata, si la anul doresc sa continui s afac o facultate, deja lucrez si apoi sa fac niste cursuri de caslificare.

| dadaaaaa a răspuns:

Imi doresc sa fiu mai intelegatoare cu cei din jur si ``sa ma pun cu burta pe carte`` (cat de cat ).
Regret ca am fost ``proasta`` si nu am profitat de toate momentele vacantei, regret ca nu m`am purtat frumos la inceput cu o fata noua in zona, care in scurt timp mi-a devenit cea mai buna prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret doar ca nu am fost niciodata o invingatoare in iubire...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi doresc ca anul 2010 sa fie un an cu adevarat de nota 10tongue, din toate punctele de vedere, la fel cum 2009 pentru mine a fost un an de nota 9hee hee. Nu regret nimic:am avut in 2009 si caderi si decaderi, care sunt firesti oricarui om si nu are rost sa vorbesc despre trecut si sa spun cum ar fi fost mai bine sa fie; sfarsitul anului a fost unul grozav pentru mine si sper ca asa va fi si intreg anul 2010love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F.frumos Georgiana. Te felicithappy