| JustOneLife a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi, ce ati face?
Regretati ceva din trecut?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu regret nimic din trecut, nu am ce schimba

| mihaelaa18 a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi cu siguranta as schimba multe. Oamenii care nu am stiut sa ii apreciez si pe care i-am pierdut, anumite sanse care le-am pierdut, nu m-as mai indragosti de el, de baiatul care si-a batut joc de mine si mi-a calcat inima si sentimentele in picioare si ar multe, multe de totsad. Insa din pacate nu putem sa dam timpul inapoi.
Se spune ca din greseli trebuie sa invatam.
Aceste greseli care le-am facut au fost niste lectii pentru mine care imi vot fi de folos pentru mai tarziuhappy

| mimiwewem a răspuns:

Nu regret nimic din trecutul meu. Am făcut rele și bune când era timpul.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu am de ce să regret ceva din trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să regreţi ceva ce tu ai făcut, fără să fii constrâns sau să-ţi fie impus?
Regret doar momentul când nu am văzut o creangă şi am căzut de pe cal. Atât.

| yo547 a răspuns:

Momentele jenante.

| boylivgume a răspuns:

Da :momentele jenante (ca atunci cand mi-a venit o minge in fata..auuu,ce moment dureros si jenant, au inceput toti sa rada), in rest ..nu cred ca am ceva ce as vrea sa schimb, toate sunt cu un rost pe lumea asta (nu si mingea care m-a lovit la 11 ani).

| boylivgume a răspuns:

Intrebi asta deoarece?

| oBuburuză a răspuns:

Regret multe, dar din pacate nu putem da timpul inapoi!

| AlinaMaria1999 a răspuns:

Un singur lucru, cand i-am spus unei persoane un secret important.