| anonim_4396 a întrebat:

Ce va doriti de paste

Răspuns Câştigător
| camelia1812 a răspuns:

In primul rand sanatate pentru ca asta e cea mai importanta(Acum sunt racita si ma simt groaznic. sper sa mi treaca pana la Paste)

apoi vreau sa mi petrec Pastele alaturi de familie:X intr-o atmosfera linistita si placuta...
si as mai vrea ca profesorii sa faca greva ca sa aiba elevii 2 saptamani vacantalaughing

tu ce iti doresti?

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, imi doresc sanatate, sa fiu alaturi de persoanele dragi mie, sa am liniste sufleteasca, sa stiu ca toti sunt bine si sa pot sa ma simt bine, cred ca voi petrece cu prietenul meu Pastele.

| iuliaoprea a răspuns:

Fericire si ambitie.