| biosh97 a întrebat:

Ce va doriti de Paste? :*

20 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Imi doresc sa am tot ce-mi dorescbig grin

| biosh97 explică (pentru Rukhsandra):

Bun joc de cuvinte! happy

| Tinkabell a răspuns:

Sa trec la mate laughing)) Glumesc. Pai..in primul rand sa am parintii alaturi si mai ales prietenii langa mine love struck. Tu? smug

| biosh97 explică (pentru Tinkabell):

Pai, si eu spercam la aceleasi lucruri ca si tine, dar eu vreau si o persoana mai speciala langa mine smug

| Tinkabell a răspuns (pentru biosh97):

Da..si aia blushing laughing)

| VaRogAjutor a răspuns:

Eu imi doaresc sa merg cu prieteni prin oras. Dar mai intai stau cu familia!

| biosh97 explică (pentru VaRogAjutor):

Toti ne dorim sa stam cu familia, deoarece sarbatorile sunt cele care ne aduc impreuna si ne fac sa uitam de tot ce e rau. foarte frumos!

| Ann3 a răspuns:

Eu...imi doresc doar sa mai privesc o data in acei ochi verzi, care m-au uitat...

| biosh97 explică (pentru Ann3):

Da... stiu cum e... bafta multa! sper ca si tu si eu sa ne implinim scopul! kiss

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vizitez niste manastiri unde e liniste si pace, apoi pasca cu samantana si apoi pasca cu ciocolata.

| biosh97 explică (pentru suntserios):

Intr-adevar la manastiri simti cel mai bine atmosfera de sarbatoare! nu uita familia, e foarte importanta!

| suntserios a răspuns (pentru biosh97):

Familia e importanta tot timpul, nu e envoie de o sarbatoare sa imi aduca aminte de asta.

| biosh97 explică (pentru suntserios):

Nu am vrut sa te supar...

| suntserios a răspuns (pentru biosh97):

Nu m ai suparat deloc. Ziceam si eu asa.

| biosh97 explică (pentru suntserios):

A, okay happy

| superady98 a răspuns:

O shaorma laughing cu prietenii la iarba verde(stiu de legea picnicului de aia vreau la iarba verde)

| biosh97 explică (pentru superady98):

Foarte tare! sa te distrezi! happy

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Pai, sincer nu cred ca mai trebuie sa spun "imi doresc" deoarece am luat punctajul maxim la un concurs de mate si mi-a spus "iepurasullaughing" ca imi aduce tot ce vreau adica: role si mp4...:X