| ღmarynaღ a întrebat:

Ce va doriti voi cel mai mult de la viata? care sunt scopurile si dorintele voastre? big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă viața ar fi o persoană, eu aș strânge-o de gât la ce mi-a făcut și ce îmi face în continuare!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu? Sa reusesc in viata.
Dar pana atunci...sa termin un masterat.
E o lume dura. Mereu te vei confrunta si cu obstacole.
Dar o vorba intealeapta e urmatoarea:
You can win If you want. E chiar si o melodie. happy

| TheAvenger a răspuns:

Ce-mi doresc e să rămân așa cum sunt.bine,nici nu vreau să mă schimb, dar asta-i altă poveste. vreun scop n-am, pierde-vară sunt cuvintele care mă caracterizează cel mai binelaughing..deci,nu vreau nimic de la viață și nu-mi doresc nimic.bine,poate încă un concert Metallicabig grin

| papusica987 a răspuns:

Buna.
Eu imi doresc mai intai sa termin liceul.sa intru la o facultate sau sa fac niste cursuri. SI SA PLEC DRACU ODATA DIN TARA ASTA DE rahat!
apoi sa fac un copil doi si sa-mi vad de viata linistita fara sa ma gandesc ce pun maine pe masa...

| valentinamarinamary a răspuns:

Faima,si celebritatea ..asta mi-am dorit si o sa-mi doresc mereu sa cant si imi place si ceea ce fac!

| go4it a răspuns:

In general tot ce e mai bun de la viata.nu trebuie sa ai bani cu sacul sa iti indeplinesti micile dorinte care te fac fericit sau fericita.