| RappK a întrebat:

Ce va emotioneaza mai mult o declaratie de dragoste sau un simplu te iubesc?

Răspuns Câştigător
| ake007 a răspuns:

Un simplu te iubesc privindu-ma in ochi.

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

O declaratie de dragoste deoarece are un mesaj mai profund.

| danutza a răspuns:

Da daca e sincer atunci cand face acel lucru happy nu conteaza poate sa fie si un simplu compliment daca e facut din inima ci nu la caterinca e un motiv pentru a ma emotiona...

| babyangel a răspuns:

O declaratie de dragoste:X

| mino_8755 a răspuns:

Mda fain frumos o declaratie de dragoste. dar si un simplu te iubesc pentru ca aceste 2 cuvinte sti foarte bine ca vin din inima pe cand declaratia poate sa vina doar din mintebatting eyelashes