| Spike12 a întrebat:

As vrea o declaratie de dragoste, ceva frumos care sa nu fie de pe net sa-i arat fetei cat de mult o iubesc.

Răspuns Câştigător
| Firetears a răspuns:

NU te pregati cu absolut nimic!
In momentul in care vrei sa ii faci acea "declaratie" uita-te fix in ochii ei, dupa un moment de tacere spune-i exact ce simti si ai sa vezi ca va fi foarte frumos! Si a, da... Apropo, nu poti spune cat iubesti in cuvinte... happy
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic! big grin
Bafta si sa va tina mult! :*

9 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Iubire (sau cum ii zici tu)...ti-as da luna ca sa iti arat cat te iubesc, dar e prea mare si ar atrage atentia.Ti-as da stelele, dar sunt multe, si luna ar ramane singura...Ti-as da cerul, dar nu vreau sa fii asa departe de mine.Tot ce pot sa-ti mai dau, este inima mea :X Stiu ca tu meriti mult mai multe, dar asta e singura cale prin care iti pot arata cat de mult te iubesc :*

Sper sa fie de folos thumbs up

| AndreiDari20 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Frumos:X

| Al999 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Foarte frumos mi-a placut foarte mult.
BRAVO!

| MaDeclarFan a răspuns (pentru Al999):

Multumesc mult, ideea e originala happy

| 354 a răspuns:

Buna seara tuturor! care este cea mai importanta dovada de dragoste pentru voi, din partea persoanei iubite? ce anume va face pe voi sa credeti ca omul cu care aveti o relatie va iubeste cu adevarat?

| neutrino a răspuns:

TPU nu este tot pe net? Tu doresti sa o iubesti cu vorbele altora, sau doresti sa o pacalesti?

| irrumator30 a răspuns:

Declaratiile de dragoste cele mai originale, care vrei sa nu apara niciunde pe internet, pornesc din suflet si din sentimentele ce le ai pentru persoana iubita. Incearca sa te concentrezi si vei vedea ca o vei da gata.

| Raawr a răspuns:

Key hey! Meeeen, fi și tu mai original spune-o din suflet, ce draq`? laughing Glm

- Spune-i și tu ca o iubești încearca să o descri, să-i spui ce-ai gasit în interiorul sufletului său.
-Ok acum declarația.
- Ești viata mea, te iubesc, te ador. Finish.

| Chachi913 a răspuns:

Mai nu este neaparat sa faci o declaratie de dragoste unei fete pentru ca daca o placi si chiar vrei sa fii cu ea sau chiar esti trebuie sa vorbesti cu ea frumos sa o imbratisezi sa o pupi si daca vrei sa ii spui ceva trebuie sa fie din inima big grin Succes! happy