| Ruby_9452 a întrebat:

Ce va face pe voi fericiti?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Sunt multe lucruri. Ma face fericit o "senzatie" sa stiu ca ii pasa cuiva de mine. Ma face fericit cand ajut pe cineva si apreciaza gestu, nu e doar in interes.

Ma face fericit cand vad bebe mic prin parc sa se joacalaughing nu stiu ce folos' da ma amuza si ma face sa ma gandesc la viitoru meu.
Ma face fericit o dimineata pe gustu' meu. Sa dorm linistit pana cand ma simt ok, apoi sa continui cu o cana de cafea.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ador copiii, animalele, calatoriile, muzica, oamenii frumosi (cu un suflet mare, cu caracter, cu simtul umorului), TPU, pepenele galben, dansul, marea, in general tot ce e frumos... Si ma fac fericita toate aceste lucruri, dar si multe altele.

| Lora a răspuns:

Persoana de langa mine.

| carminaburana43 a răspuns:

Iubirea adevarata.

| forever4you a răspuns:

Multe

| LostInDreams a răspuns:

Depinde.
In special ideea ca traiesti trebuie sa te faca fericit
Mie imi place sa vad rasaritul(asta vara), sau apusul; Muzica ma face fericita, ideea ca sunt placuta de ceilalti fara sa fac vreun efort pentru asta.Trebuie sa fii fericit daca ai prieteni langa tine, daca ai o familie, daca ai noroc? Eu cred ca nu poti fi trist daca ai lucruci de genul asta.happy

| noooname a răspuns:

M-ar face cel mai fericit om 'daca' as fi cu...'''ea'''.

| Anonim69 a răspuns:

Linistea, arta, iubirea!