| maimutzica a întrebat:

Ce va face fericiti?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Acum...sa nu imi mai suspende parintii alocatialaughingCe sa fac daca nu sunt cuminteblushing.
Si...sentimentele pe care le am eu pentru un baiat sa fie reciproce.big grin

| monyk a răspuns:

Buna, acum nu imi lipseste nimic, doar o singura persoanasad...care mi-ar putea aduce zambetul pe fata, care m-ar putea face cea mai fericita din lume...adica fostul meu prieten, daca am fi iar impreuna, sa ma iubeasca, sa nu ma faca sa sufar, sa nu isi bata joc de mine ca sunt si eu om... oricum raman acum doar cu amintirile si stiu ca nu mai poate fi nimic intre noi, e prea tarziu, mult prea tarziu!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O blonda pe timp de vara.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Familia mea adica sotul, cei 5 copii, 2 gineri, nora si cei 2 nepoti.Am o familie mare si unita, sunt mandra de ea.

| anaid a răspuns:

O zi libera de la scoala in care sa stau in pat la caldurica, in fata televizorului(sa ma uit la hannah montana ca tot au cativa de pe aici o obsesie entru ea)si sa spun"da-mi aia... o vreau si pe cealalta..."

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Ma face fericita iubirealove struckiubitul meu, familia, prietenii si acum in momentul acesta, o ciocolata caldalove struck!

O seara placuta!

| dragutza a răspuns:

1.sa vina vacanta de vara!
2.sa ninga afara!
3.sa fie sarbatorile de iarna chiar acum!
4.sa ascult muzica (MJ)
5.sa vorbesc cu prietenele mele!
6.sa trimit mesaje"dulci"
......multe ma fac fericita! dar pe tine ce te face fericita?

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sa vina craciunul laughing

| ioana181 a răspuns:

Sa prind pestisorul de aur si la ultima dorinta sa ii spun ca mai vreau inca 10 dorinte si tot asa laughing

| Artemiss a răspuns:

Sa nu mai fac aceleasi greseli, sa nu mai traiesc in trecut, persoana pe care o iubesc sa imi impartaseasca acest sentiment minunat, sa am prieteni adevarati, sa isi gaseasca mama loc de munca, sa fie tata sanatos, sa fie fratele meu fericit, sa merg pe drumul bun si sa ma corectez atunci cand gresesc...
Ciocolata, soarele, sa stau in iarba verde si sa privesc cerul senin, sa privesc in ochii unui copilas, sa fac o fapta buna, sa primesc o imbratisare din suflet, sa ascult povesti pline de talc de la persoane trecute prin viata, sa scriu poezii sau sa citesc o carte buna, sa ies cu amicii in oras, sa calatoresc etc...
Pe tine?

| night_crawler a răspuns:

Sanatate.prieteni... familie...winking

| PauLa.M a răspuns:

Ce m ar face fericita in momentul de fata.
Sa am langa mine persoana pe care o iubesc si as face orice pentru ea.
problema e ca, probabil, sentimentele nu sunt reciproce.

| ..somebody.. a răspuns:

Sa iubesc si a fiu iubita...happy

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Eu sunt fericita atunci cand stiu ca familia mea e bine, cand am alaturi de mine prieteni pe care ma pot baza si iubirea (impartasita normal happy...)asta ma face pe mine pe deplin fericita!happy

| kenzo007 a răspuns:

Pe mine ma face fericit faptul ca am o iubita pe care o iubesc si ma iubeste!:X:X si ne intelegem binee!:X:X in rest nu mai am de nicica nevoie!:X:X

| adika a răspuns:

Uite ce ma face pe mine sa zambesc zi de zi :
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o văd pe cea care o iubesc în fața garajului, domnișoara Murciélago. Să am bani să-mi iau boxe. Să scap mâine la mate. Să mă dau cu sania (needed: sanie, zăpadă, timp). Să nu mi se mai ceară numărul de telefon în bătaie de joc fără "bună" sau orice altă formulă de salut. Să-mi funcționeze caloriferul. Să găsesc un film bun la care să mă uit. Să nu fie nevoie să învâț. Să scap de acnee, în special de ăla de lângă nas, că celelalte două nu se văd. Să mă umplu miraculos de mușchi. Să câștig la loto. Lista poate să continue la infinit.

Întrebări similare