| robert2double a întrebat:

Ce versiune de windows 7 sa pun la 2 Giga rami? big grin

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Ori ce versiune de windows 7, de preferabil enterprise sau ultimate daca stii ca te folosesti de anumite servicii.
Poti sa instalezi si windows 8, asta daca sunt ok si restul componentelor si nu optezi pentru gaming!

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Cred ca merge orice, dar baga home edition sau professional

| Live4Fun a răspuns:

Mama fratilor, nu-i mai bagati prostii in cap. Baga-ti Windows 7 Home Premium, e foarte bun si merge rapid. Bafta. Funda? tongue

| robert2double explică (pentru Live4Fun):

Eu cred ca voi opta pentru gaming, deci voi ramane la Windows XP.
Merci pentru sugestii. big grin

| Live4Fun a răspuns:

Ca tot veni vorba de Win7 Home Premium, ti l-am recomandat pentru ca este foarte rapid si nu necesita multi RAMI, un prieten avea Win7 Home cu 256MB RAM si ii mergea foarte bine. happy