| AlexutzaSiNimik a întrebat:

Ce veti face de Craciun? Cum o sa-l petreceti?happy V-ati gandit la ceva anume?

Răspuns Câştigător
| Lanyshorta a răspuns:

De Craciun... abia astept sa impodobesc bradul,sa pun instalatiile, sa stau cu familia, sa pregatim mancarea pentru Craciun...Sa colindam,sa ne jucam cu zapada (daca o sa ninga),sa ascult impreuna cu familia colinde,sa simt magia Craciunului, dar mai ales sa primesc cadoul pe care mi-l doresc cel mai mult! Sarbatori fericite, alaturi de cei dragi!

1 răspuns:
| Chris a răspuns:

Mi-ar placea sa imi petrec Craciunul cu familia, cum o faceam candva. Din pacate, nu se mai poate, asa ca il voi petrece alaturi de prietenii foarte apropiati.