| NoNameJunior a întrebat:

ce va doriti de Craciun? ce veti face de Craciun?

9 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

De Craciun imi doresc sanatate, voi sta acasa si voi sarbatori cu familia mea.

| TeManancCuNutella a răspuns:

Buna!
De Craciun imi doresc sa fiu cu familia, dar cum nu se poate happy, imi doresc 2 carti cu vrajitoare (15 euro fiecare rolling on the floor ), si sa iasa totul bine happy.
De Craciun voi incerca sa pregatesc o prajitura asa ca de Craciun love struck, si ma voi duce la varul meu, unde o sa vina asazisul "Mos Craciun" cu cadouriile laughing).
O sa fie frumos.
Dar tu ce faci d Craciun, si ce iti doresti? smug
Bye kiss

| NoNameJunior explică (pentru TeManancCuNutella):

Eu imi doresc un telefon nou si performant:->
nu stiu ce o sa fac...cred ca doar o sa ma bucur de acea clipa alaturi de familia mea!

| TeManancCuNutella a răspuns (pentru NoNameJunior):

Am primit deja unul laughing)
happy Fain >; d

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Buna? la ce telefoane? pentru muzica? exista radio si plus de asta iti poti lua doar cartela de memorie? nu inteleg la ce iti trebuie telefoane.imi doream si eu asta odata dar apoi...mi-am fdat seama ca viata este mai mult decat atat.

| Pufi1999 a răspuns:

Hi! Imi doresc asa de multe, dar cum e criza, ma multumesc si cu o ciocolata. Cred ca o sa fac bradul, o sa decorez casa, o sa merg putin la colindat (pe la cunoscuti) si o sa stau la masa cea foarte modesta de Craciun.
Nici Craciunul nu mai e ce a fost!

De colindatori nu se pune problema: cativa cunoscuti din bloc 2-3 si, cum blocul nostru e cam izolat, nu prea vin alti copii.

| Larisa a răspuns:

De Craciun imi doresc sa fiu inconjurata de cei pe care ii iubesc si ma iubesc,la bunici la tara, sa simt adevaratul spirit al Sarbatorilor, si mirosul inconfundabil din casa unde am crescut.cred cu tarie ca mai presus de mese imbelsugate,de cadouri scumpe, este acel feeling de a-i avea pe cei dragi langa tine, tu ce-ti doresti de la mos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Eu de când aveam 5 ani îmi doream un singur lucru acum am 17 și m-am rugat la D-zeu în zadar oare câte Craciunuri au trecut de la 5 ani? dorințele mele sunt în zadar mai mult decât o familie fericită și o carieră de succes nu îmi permit să doresc, nici măcar pe acestea nu le-am primit, dacă ai știi ce e în sufleetul meu ți-ai pune mâna la gură iar de Crăciun merg acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Eu de când aveam 5 ani îmi doream un singur lucru acum am 17 și m-am rugat la D-zeu în zadar oare câte Craciunuri au trecut de la 5 ani? dorințele mele sunt în zadar mai mult decât o familie foarte fericită și o carieră de succes nu îmi permit să doresc, nici măcar pe acestea nu le-am primit, dacă ai știi ce e în sufleetul meu ți-ai pune mâna la gură iar de Crăciun merg acasă.