| anonim_4396 a întrebat:

Ce visai sa fi in copilarie si ce ai ajuns?

Răspuns Câştigător
| 1992 a răspuns:

Visam sa fiu doctorita si acum sunt studenta la facultatea de kinetoterapie, visam sa fiu doctor general dar voi fi kinetoterapeut si pot sa zic ca am deja doua oferte de muncabig grin, spune-ne si tu happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din ce a fost, nimic nu mai este. Am rămas fără mamă și acum tatăl este foarte bolnav, îl așteaptă o operație zilele următoare. Îmi vine să urlu la cer, dar nu mă aude nimeni.
Dezastru!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Visam sa fiu doctorita si am ajuns momentan vanzatoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Legiuitoarea, imi pare foarte rau scumpo, Dumnezeu sa va aiba in grija.