| MeGustaaaaa a întrebat:

Ce vise urate ati avut?
Eu de exemplu, azi-noapte am visat:
Eu si o prietena de-a mea am mers afara noaptea si un batran mai nebun a inceput sa fuga dupa noi, eu si prietena mea am intrat intr-un restaurant sa ne ascundem si acolo mai era si vecina mea impreuna cu mama si bunica sa caci acolo lucra.Batranul acela tignit a prins-o pe prietena mea, cu mine n-a avut nimic, cum spuneam, a prins-o si a pus-o pe jos, incepand sa o curenteze, sa o taie, priveam si nu puteam face nimic si nu stiu cu ce obiect ii taia mana si o curenta. Apoi am picat din pat si m-am trezit. Ce poate insemna?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că a fost doar un vis și ai o imaginație bogată. Felicitări!

| MeGustaaaaa explică (pentru NOname):

Multumesc.Ciudat vis, dar misto...

| MeGustaaaaa explică:

Fundoi!

| YumiSukinanda a răspuns:

Pai nu te panica, ce cosmar ai se intampla opusul la toti caci Dumnezeu este cu inima mare si oate da sa se intample doar daca am facut o fapta foarte reau: Dumnezeu pedepseste raul si asplateste binele: odata am visat ca era langa o fantana si stateam pe margine apoi am alunecat si am cazut dar inainte sa ajung jois in fantana m-am trezit, am mai visat ca eram in ciocan in balci si am cazut...Si faza cu fantana s-a intamplat aproape eram pe margine si eram cu o prietena de 17 ani ne plimbam si atunci am alunecat si ia era langa mine apoi era sa cad in fantana, noroc ca ma rpins de mana si ma ridicat sus, daca nu acum probabil eram moarta. sper ca te-am ajutat happy

| MeGustaaaaa explică (pentru YumiSukinanda):

Clar ca da. Woow, ce noroc ai avut!

| Crucified a răspuns:

Eu am visat ca ma batea un coleg rolling on the floor