| deutza_3778 a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand o sa fiti mari? Funda cel mai fainwinking

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Adult...glumeam
Cam astea au fost dorintele mele
Printesa(3-5 ani)
Vanzatoare(6-7 ani)
Cantareata(7-8 ani)
Actrita(9-10 ani)
Iar acum (11-12 ani) vreau sa devina avocat...planuiesc sa dau la Filologie la liceu si apoi la Drept.Dar pana atunci mai e...

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Saltegiu, frigoriferist, balein betonist! Glumesc.
Dupa ce termin liceul de matematica informatica o sa dau mai departe la o facultate, finante banci prefer eu... Apoi... ce va fi va fi.

| Bibishorrrr a răspuns:

Poi...cand eram mica imi doream sa devin o Printesa intr.un palat mare.Copila tembela unde imi era capullaughing.Eh acum am crescut si eu mai mare si incep sa ma maturizez sa gandesc mai lucid si sa imi gasesc calea spre un viitor plin de succese.Referitor la intrebarea ta as dori sa devin o arhitecta de succes, deoarece am inceput cu studiile in spre a deveni o arhitecta.Nu vad ce mi.ar sta in drum. Oricum o sa incerc sa imi urmez visul. Sper sa se implineasca intr.o zi.

| alexa_2699 a răspuns:

Cand eram mai mica imi doream sa devin doctorita, la fel ca mama mea sau invatatoarehappy dar acum m`am maturizat si am auzit ca este foarte frumos daca as deveni avocata[mai ales ca se plateste foarte bine] funda?