| Love_Magdi_1994 a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand o sa fiti mai marihappy si unde sa locuiti (in ce tara)
scuze intrebare stupida doar de curiozitateewinking

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Avocat ori procuror.
În Norvegia sau Canada.
Motive sunt destule. În Norvegia nivelul salarial este mult mai mare decât în România, sistemul educațional este bun, rata infracționalității mult mai mică decât a României, limba este relativ ușoară, și cel mai important lucru, libertatea cuvântului este respectată. Despre Canada pot spune aceleași lucruri, cu excepția faptului că limba vorbită acolo nu mă atrage deloc.
Baftă!

6 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Romania... de ce nu?

(bine, acum sariti pe mine)

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Hmmm de locuit aș vrea ori Franța ori Norvegia.
Ca meserie, mi-ar surâde stewardesă, traducător, ghid turistic sau designer

| Demise a răspuns:

Medic legist. Şi cred că în SUA.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Sa inteleg ca esti un pic confuza in ceea ce priveste viitorul.Sincer nu stii niciodata ce iti rezerva viitorul ( nici macar ziua de maine), cert este ca totul depinde de eforturile tale, toate actiunile pe care le faci vor avea urmari in viitor.Intotdeauna mi-am dorit sa fiu desenator ( in special de anime'uri).Nu stiu daca se va intampla asta, dar totul depinde de mine.Iar in legatura cu tara nu as vrea sa o parasesc ( sunt destul de nationalista, cred ca nu are nici o vina tara de situatia actuala ci mai mult oamenii)Acum sa te auzim si pe tine.

| Lovegaming a răspuns:

Tester in UK sau SUA, sau raman cu clanuXD

| Nastase_Monica_1993 a răspuns:

Eu vreau sa devin aviator sau dumnezeu si as vrea in tajikistan sa locuiesc. o intrebare mai cretina n-am vazut in viata mea.