| vedetayoo a întrebat:

Ce Ziceti de niste statusuri noi de PASTE

Răspuns Câştigător
| mahoney a răspuns:

Gasesti aici niste mesaje frumoase
http://www.portalroman.com/mesaje/Paste.html

2 răspunsuri:
| RazvyP a răspuns:

Invierea Domnului sa iti sadeasca in inima credinta si pace. Speranta sa fie prietena ta. Paste fericit alaturi de cei dragi!
- Fie ca lumina Invierii Domnului sa va aduca in suflet credinta, speranta, pace si fericire.
- Vand cozonac cu plata in stafide. Tranzactia se va efectua online.
- Hristos a inviat! Inca un prilej sa iti spun cat de mult de iubesc. Paste fericit!
- Sarbatori fericite incarcate de lumina, pace, bucurie, credinta si dragoste! Nu uita ca Hristos a murit in locul tau! Paste fericit!
- Stiu ca ai bani, casa, masina, prietena, afaceri, avion personal, companie… Asa ca iti urez doar "Paste fericit"!
-Iepurasul mustacios, e de Paste norocos. Nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!
-Fie ca bucuria Invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice cu cei dragi. Hristos a inviat!
-Invierea Domnului sa iti aduca in suflet bucurie si iubire. Paste fericit, alaturi de cei dragi!
-Sper sa nu te ocoleasca iepurasul nici anul acesta, desi stiu ca nu ai fost atat de cuminte precum incerci sa pari!
-Sarbatori fericite incarcate de lumina, seninatate, bucurie si dragoste!
-Hristos a inviat! Caldura in suflet, familie reunita, sentimente impartasite, satisfactie maxima si bafta la ciocnit

| vedetayoo explică:

Am Zis noi...astesa le stiu!