| georgescu40 a întrebat:

Ce ziceti de povestea asta cu seful FMI si camerista. Din cate stiu eu cameristele, secretarele si asistentele sunt cam cu acelasi profil, sper ca intelegeti la ce ma refer, nu vreau sa ofensez exceptiile.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cam acelasi "profil" il au si barbatii mai pirpirii, in fata celor mai bine facuti, in inchisori, cand scapa sapunul pe jos, la dus. Sper ca intelegi la ce ma refer. Daca nu, sa-ti explic: e foarte simplu si, mai ales, denota mare vitejie, sa te folosesti de forta in relatiile cu cineva mai slab decat tine.

| Sandu_2534 a răspuns:

Viziteaza acest site si asculta RadioLive ... www.dj-radio.do.am