| RainmakerX a întrebat:

Unde ma pot vedea in topul TPU (La cel general ma refer...)
Vreau sa vad cate puncte ma despart de cei de pe locul 400 de prin clasament. Sper ca intelegeti.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Apasă sus pe comunitate şi îţi apare o listă cu cei mai buni din săptămâna asta, apoi apeşi pe clasament general şi îţi scrii numele.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai Rank 445 - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/useri/clasament-general/5/

Toate cele bune!

| RainmakerX explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult! Chiar m-a ajutat!

| bursuc001 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu vreau sa ajung cel mai bun user care a activat vreodata pe TPU.*acesta avea sa fie visul lui SergiuBoss11*

| L1feDRAIN a răspuns:

Linga campionii zilei apasa unde scrie "Titlul de campioni ai zil..." si dupa aceea clasament general si cauta.

| L1feDRAIN a răspuns:

Ops...am gresit la primul meu raspuns...
Iata asta e adevarat:
http://postimg.org/image/6cqt6hbyf/