| BrokenWings a întrebat:

Cea mai amuzanta poveste a voastra primeste fundita!:* nu vreau bancuri, ci intamplari reale!

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

A fost odata ca niciodata o tabara unde nu ne lasa sa stam tarziu afara si aveam toalete si dusurile undeva mai departe de cabana si fata asta, loly a ramas de vorba cu o alta fata xulescu si au ramas toata noapte pe afara, inghetatestraight facein timp ce colegutii draguti umbalu prin lucrurile lor si le'au agatat sutienele peste tot rpin cabana, ca sa nu mai zic de mica lor petrecere cu seminte si cola si...straight face si acum vine partea horrorstraight face. loly si x au trebuit sa curete dupa ei.
nici nu vreau sa va spun ce am gasit dupa patstraight face

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Ai vazut vreodata un rasarit de soare la malul marii. nici eu, ca m-a saltat paza de coasta day dreaming