| Anonnnnn a întrebat:

Buna:*
vreau si eu intamplari hazlii de la scoala
cea mai amuzanta primeste fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Pai iti povestesc eu ceva.
Luni (saptamana trecuta) inaintea orelor am fost la un coleg cu niste baieti, si o fata. Am baut, am fumat si dupa am plecat la scoala. Si mergeam pe 4 carari. Pe drum colega mea l-a intrebat pe un baiat de pe strada
: cf, nu vi pe la mine diseara?
Baiatu : zi unde stai
ea : ete pl, mai vrei sa stii si unde stau
laughing
cand am intrat in scoala nea vazut diriga si si-a dat seama ca noi am baut si nea dus la baie. pe mine si pe colega mea nea stropit cu apa si pe baieti i-a bagat cu capu la ghiuveta =) )
Cand am intrat in clasa aveam ora cu ea, si la pus pe colegu meu sa scrie la tabla, iar ala era mai beat ca noi si a picat peste catedra profei rolling on the floor.
profa ii zicea : ce ai ma?
el : nu stiu nu stiu
profa : ai baut chiar asa mult sau te prostesti?
el : nu stiu nu stiu, vreau sa imi fac si eu o prietena, toate fetele sa apeleze la mine

iar eu cu restul radeam ca prostii rolling on the floor
Iar diriga nea lu-at pe toti (care bausem) si nea dus in curtea scolii la aer, iar femeia de sercivi a aruncat 2-3 cani cu apa de la etaju` 1 si i-a udat pe baietii rolling on the floor

poate nu ti se pare amuzant, dar daca erai acolo sa vezi exact cum se intampla mureai de ras rolling on the floor