| anonim_4396 a întrebat:

Cel/cea cu cea mai amuzanta gluma pentru mine primeste o funda.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

După petrecere
- Alooo… iubito, în ce ești acum îmbrăcată?
- Doar într-o pereche de chiloței roz.
- Wow… vreau mai multe detalii…
- 80% bumbac, 20% poliester.

Soţia:
– Barbatul trebuie să fie un pic mai frumos ca maimuţa!
Soţul:
– Barbatul trebuie să fie un pic mai frumos ca maimuta cu care trăieşte!

Mama vine acasa intr-o haina noua de blana.
– Cand ti-a cumparat taticul blana?
...Intreaba fiul.
– Daca m-asi fi bazat pe taica-tu nu te-as fi avut nici pe tine…

Un barbat abordeaza o femeie foarte frumoasa intr-un hipermarket:
-Nu va suparati, mi-am pierdut sotia prin magazin. V-ar deranja daca am sta de vorba pentru cateva minute?
-De ce?
-Pentru ca de fiecare data cand vorbesc cu o femeie frumoasa, sotia mea apare de nicaieri.

La service: "Ne pare rău, nu v-am putut repara frânele, dar v-am dat claxonul mai tare"

– Aveți cumva brânză Roquefort?
– Branză roquefort? Nu cred, ce-i asta?
– Este o specialitate, brânză cu mucegai…
-Ah! Păi nu avem brânză roquefort, dar avem mezeluri roquefort, pâine roquefort, și dacă mai caut în magazie găsesc și legume roquefort.

1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Asta ar fi una dintre glume!