| Phoenix_7955 a întrebat:

Cine imi spune cea mai amuzanta gluma primeste fundita!tongue

Răspuns Câştigător
| ZuzZzulina a răspuns:

Un daltonist la cursul de conducere auto : -- Domnule da' ce faci, treci pe rosu? --Domnule instructor, ma scuzati dar sunt daltonist. --Si ce-i cu asta domnule? La voi, acolo, in Daltonia nu sunt semafoare? laughing daltonist = om care vede alb - negru. Sau : Cercetatorii americani au inventat un robot care in 5 min. captureaza infractorii. Au testat robotul in China, iar in 5 min., robotul a prins 10 infractori. In Romania, in 5 min., robotul a fost furat. laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor. Funda?

3 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Cea mai amuzantă glumă.

| eu_8573 a răspuns:

RAzi ca eu rad ca tu razi ca eu rad ca tu razi ca eu rad ca tu razi ca eu rad ca tu razi...