| ycorni a întrebat:

Cele mai tari injuraturi:
1-Iti doresc sa ai 4 masini in fata casei: politia, pompierii, salvarea si dricul.
2-Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine.
3-Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere.
4-Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca... Incearca inca o data... Nu forta nota, urato.
5-Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza.
6-Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol.
7-Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta.
8-Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata.
9-Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 2AN7 a răspuns:

straight face
sa zica care stie misto ma!laughing

| Bogdan_Bateala_1997 a răspuns:

Esti penal frate

| Floare_Kalyana_Diana_1983 a răspuns:

Beton =}}