| roxyb97 a întrebat:

Cine a fost primul oul sau gaina cel mai original raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
| anca29 a răspuns:

Normal e ca Dumnezeu a creat gaini si cocosi, iar gainile au facut oua. Daca creea mai intai oul cine il clocea?

| Coyotul a răspuns:

Gaina pentru ca nu avea cine sa cloceasca oul.Dar mai aproape de adevar Dumnezeu a creat gaina prima data daca te uiti in Biblie la cartea Facere ai sa vezi ca Dumnezeu a creat toate vietatile

| Areen a răspuns:

Eu am auzit ceva la antena1 parca thinking
Cercetatorii americani au descoperit raspunsul la aceasta intrebare intrebatoare. Gaina a fost prima! Dovada : S-a facut cercetare la coaja de ou. In ea se afla o substanta mai ciudata care se afla si in corpul gainii. Deci si prin urmare, gaina a fost prima ^^. Funda :3?

| Mihay95 a răspuns:

Cocosullaughing

| superady98 a răspuns:

Oul era o piatra si s-a incalzit asa de tare ca a iesit gaina laughing))