| Corina a întrebat:

Cine a incercat cura de slabire slimball? Care sunt efectele pozitive si negative pe termen scurt si lung? Multumesc!
www.slimball.ro

4 răspunsuri:
| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Pai am o vara care a incercat aceasta cura si este buna (a slabit) happy
nu stiu ce sa iti mai zic dct ca are efecte pozitive...incearca kiss

Imi dai fundita? te rogggggggggg! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine le iau prima zi...va tin la curent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o colega care le-a luat si a slabit bine. le-a luat acum 1 an si nu a mai pus la loc nimic.azi le-am comandat si eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine au mers mai bine pastilele Slim&Fit, am slabit 8 kg in 2 luni