| Coloringthevoid a întrebat:

Cine ar vrea sa fie traducator de animeuri pentru o pagina nou infiintata? http://anime-eagle.weebly.com/recrutare.html.Totul este sa stii engleza si nu este foarte greu.Cautam membrii :)

5 răspunsuri:
| Advinul a răspuns:

Aş dori sa intru eu in echipa ca si traducator.Skype(denispitigoi1)
Yahoo(denis.pitigoi@yahoo.com)

| Coloringthevoid explică (pentru Advinul):

Perfect atunci, nu ma asteptam sa-mi raspunda cineva si mersi pentru ca te-ai oferit voluntar.O sa te contactez azi pe mess si vb acolowinking

| Advinul a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Daca se poate azi dar intre orele 20-23 sau mâine intre 8-12.

| Coloringthevoid explică (pentru Advinul):

Scuze ca a durat mai mult pana sa te contactez dar acum pot vorbi.Vezi ca ti-am trimis mesaj pe messengerwinking

| Sempai_Maria_2001 a răspuns:

Salut, as fori sa intru in echipa ca si Traducatoare : Skype DragoSenpai (Maria) daca nu merge incearca maria1_6...