| Alexysa_6950 a întrebat:

Cine are conturi de metin2ro de lvl 25-27 razboinica sau samanca? cine imi da unu bun fundita

Răspuns Câştigător
| BlueSound a răspuns:

Ferigos23 si password : conquizador plzz funda.dar e shamanca de lvl 10.are un razboinic 25 etc.doar cu atat am putut sa gte ajut scuze dar te rog funda.si promit ca iti dau o shamanca de lvl 45 cu cal armat si cu frizura prin mesaj privatwinking

1 răspuns:
| chatalynutzz a răspuns:

MijagiMt2
e super tare privatul rate super marii lv maxim 255 e super tarewinking
funda?

| BlueSound a răspuns (pentru chatalynutzz):

Ferigos23 si password : conquizador plzz funda.dar e shamanca de lvl 10.are un razboinic 25 etc.doar cu atat am putut sa gte ajut scuze dar te rog funda.si promit ca iti dau o shamanca de lvl 45 cu cal armat si cu frizura prin mesaj privatwinking