| StancuDaniel a întrebat:

Cine are tarabana de vanzare VA ROG FRUMOS daca stiti pe cineva care vinde tarabana sau chiar si voi.Sa fie in 8 suruburi pret pana in 4 milioane si sa fie in stare buna multumesc mult de tot daca este ceva add(dany_shukaru97) dau funda promit!

4 răspunsuri:
| StancuDaniel explică (pentru a1doru):

Da stiu site-ul nu am gasit nk pe el adica sunt ceva tarabane dar niciunul nu raspund la cntactari

| StancuDaniel explică:

Nu ma ajuta nimeni?

| Roberto11478 a răspuns:

Am o tarabana adusa personal din Turcia 100% pret 35 de sute. Daca te hotaresti ingerasul_nebunik7 aici ma poti gasi...